Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.11.25.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Számviteli munkatárs

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • A Takarék Kereskedelmi Bank, a Takarékbank, ill. a Takarék Jelzálogbank számviteli feladatainak ellátásában való részvétel
  • Hitelezéssel, bankcsoporton belüli ügyletekkel, betétekkel, számlavezetéssel kapcsolatos események számviteli referense
  • Számlavezető rendszerben nyilvántartott ügyletek elszámolásával kapcsolatos számviteli koncepciók kialakításában, fejlesztési igények megfogalmazásában való részvétel, rendszerfejlesztésben való aktív közreműködés, tesztelés, élesbe állás, további napi működés felügyelete (számviteli szempontból)
  • Éles rendszer működésének napi számviteli felügyelete, egyeztetés, helyesbítő könyvelések, rendszerek közötti hídszámlák kontrollja
  • SAP és számlavezető rendszer működésének megismerése, folyamatos aktualizálása
  • Adatszolgáltatások, riportolás a Bank más szervezeti egységei számára (jelentésszolgálat, kontrolling, konszolidációs csapat, stb.), zárási folyamatban leltárkészítés, leltárellenőrzés
  • Banki könyvek és adattárház adatállomány rekonsziliációjában való aktív részvétel
  • Együttműködés a Bank más szervezeti egységeivel

ELVÁRÁSOK:

  • Számviteli vagy pénzügyi szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség, vagy legalább mérlegképes könyvelői képesítés
  • Gyakorlott, felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Bankfiókban szerzett tapasztalat
  • SAP rendszerismeret
  • SQL tudás
  • Középfokú angol nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.