Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 07, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Számvitel szervező szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
·IFRS bevezetés projekt kapcsán számviteli feladatok koordinációja
·Egységes számlatükör bevezetése (SAP, számlavezető rendszerek) – projekt koordinációs munka
·Integrációs, csoport szintű egységes számviteli működés kialakítása, működtetése mely magában foglalja a csoporthoz tartozó 19 vállalat működési modelljét
·Számviteli terület által megfogalmazott igények megvalósítása
·Banki projektek számviteli oldali támogatása
·A projekt során megvalósítandó rendszerfejlesztések üzleti specifikációjának az elkészítése
·Megvalósult rendszerfejlesztések tesztelése, és a tesztelések koordinációja a csoporton belüli vállalatok esetében
·Releváns szabályzatok megírása, frissítése, egyeztetése a csoporton belüli vállalatokkal
·Ad-hoc jellegű feladatok.

ELVÁRÁSOK:
·Felsőfokú gazdasági végzettség
·Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
·Számviteli ismeretek
·Felelősségteljes munkavégzés
·Pontosság, precizitás, önállóság
·Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
·Együttműködésre és csapatmunkára való készség
·Analitikus, elemző gondolkodásmód
·Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office és Excel magas szintű ismerete

ELŐNY:

  • IFRS számviteli ismeretek
  • IFRS átállás implementálásban részvétel
  • Bankszámviteli ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
·Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.