Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.05.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Startégiai elemzési szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

  • Adatok rendszerezése, adatbázisok karbantartása, elemzése. Közreműködés az elemzői adatpiac fejlesztésében
  • Ad-hoc riportok, elemzések elkészítése, eseti jellegű stratégiai elemzések
  • Stratégiai projektek támogatása
  • Riporting fejlesztése, a felsővezetői dashboard elemeinek kialakításába, üzemeltetésében szerep
  • Részvétel a tervezési és terv visszamérési folyamatokban
  • Vezetői tájékoztatók, szöveges és analitikus riportok készítése, javaslatok megfogalmazása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Stratégiai szemlélettel rendelkezel és igazi elemző személyiség vagy
  • Rendszerszintű gondolkodásmód jellemez
  • Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban Excel)
  • Szereztél tapasztalatot adatbázis kezelésben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

  • Bankszakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Tudsz makrót írni
  • Számviteli érdeklődésed van (pl, mérlegképes képesítés)
  • Vettél részt vezetői információs rendszer kialakításban, üzemeltetésben
  • Access, SQL gyakorlati ismertekkel rendelkezel