Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.25.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Solution Architect

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Felelősségi körébe tartoznak az architektúrát érintő döntések a csapatfejlesztéseknél, a folyamatos integráció, az automatizált bevezetések, a Digitális Divízió alá tartozó Agilis Tribe termékeihez/funkcionalitásaihoz kapcsolódó célarchitektúra tervezése. Szoros együttműködésben dolgozik a csapat többi tagjával egy olyan moduláris, skálázható megoldás kialakításán, amely alkalmas a későbbi architekturális módosításokat és terveket is kiszolgálni.

Feladatok:

  • Megtervezi a termékek átfogó technológiai architektúráját
  • Támogatja, mentorálja a fejlesztői csapatot, különösen a programkódok ellenőrzésével
  • Ha a csapata a megoldás fejlesztésében segítségre szorul, részt vesz a programozásban, segít a felszínre került problémák megoldásában
  • A Terméktulajdonossal együttműködésben összehangolja az ütemtervet a műszaki erősségek és lehetőségek figyelembe vételével
  • Folyamatosan keresi a technikai jellegű problémákra a legjobb megoldásokat, a leghatékonyabb megoldás-tervezési módokat, bátran megkérdőjelezi a kialakult módszereket
  • Ütemtervet készít a csapatnak a legjobb szoftverfejlesztői gyakorlatok bevezetéséhez, hogy a kód minősége folyamatosan javuljon
  • Az újra felhasználható és skálázható fejlesztési egységekért a Terméktulajdonossal közösen felel.
  • Képes az architektúrát érintő döntéseket csapatszinten és termékszinten is meghozni

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma informatika, számítástechnika vagy hasonló műszaki terület
  • Architect szerepkörben és projektteljesítésbe szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat visszamaradt feladatokon belüli technikai prioritáskezelésben

Olyan kollégát keresünk aki nyitott agilis módszertanban dolgozni, energikus, és jól kommunikál és képes összehangolni a szervezetet összetett technikai döntések esetén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.