Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Értékelési és elemzési menedzser - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

    • Értékesítési kimutatások, elemzések, statisztikák készítése és ellenőrzése.
    • Retail hálózati létszámmodell üzemeltetése;
    • Közreműködés közvetítő partnerek jutalékának kiszámításában;
    • Értékesítés ösztönzési rendszer üzemeltetése, fejlesztésének támogatása;
    • Részvétel értékesítési riportok kialakításában, készítésében, fejlesztésében;
    • Részvétel a Takarékbank retail értékesítési terveinek kidolgozásában, teljesítésének folyamatos mérése, eltérés-elemzése;

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest XI.kerület

ELVÁRÁSOK:

    • Egy előzetes, otthoni szintfelmérő feladat megoldása, ill. az interjú során SQL tudást felmérő scriptek megírása.
    • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban;
    • SQL ismeret, adattárházi-adatpiaci lekérdezésekben való jártasság;
    • Magas szintű Excel, Word, Power Point felhasználói ismeretek;
    • Kreativitás, terhelhetőség, fejlődőképesség;
    • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség;
    • Elemzőkészség;

ELŐNY:

  • Értékesítés tervezésében, teljesítmény kimutatásban szerzett tapasztalat;
  • Tapasztalat üzleti intelligencia (BI) rendszer használatában;
  • Sales kontrolling és/vagy banki területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Jártasság makro írásban – VBA programozási ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

    • Részvételi lehetőség Magyarország legnagyobb pénzügyi fiókhálózatához tartozó értékesítés mérési-elemzési-ösztönzési rendszer fejlesztésében.
    • Fejlődési lehetőségek;
    • Perspektivikus munkakörnyezet;
    • Nagyfokú szakmai önállóság egy jó hangulatú, dinamikus csapatban;