Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Digitális Rendszerszervező

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATAID LENNÉNEK…

  • Szervezői feladatok ellátása informatikai rendszerek kapcsán
  • Specifikáció (követelmény jegyzék, rendszerterv és egyéb szervezői dokumentáció) készítése és egyeztetése a csapaton belül
  • Hibakeresés támogatása és szervezői tesztelések elvégzése
  • Termékkel kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása, előkészítése, támogatása és kiértékelése
  • Szakmai kapcsolattartás külső fejlesztőkkel: a fejlesztők felé szakmai útmutatás, illetve az egyes projektek koordinálása a bank informatikai és szervezési stratégiájával összhangban
  • Közreműködés adott rendszerhez kapcsolódó adatvagyonnal kapcsolatos feladatokban; a rendszerből lekérdezések, státuszok készítése
  • Kapcsolattartás az üzleti és az IT területekkel, a Help Desk munkájának támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel, ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelésében
  • A fejlesztések témavezetése, a végrehajtás koordinálása

JÖVŐBELI KOLLÉGÁNK:

  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezik rendszerszervezői, rendszertámogatói területen: számlavezetés hitel / fizetésforgalom / előtét, számla- és ügyfélkezelés, pénztárt érintő rendszerek támogatása
  • Ismeri a minősítési módszertanokat és rendszereket
  • Ismeri a projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanokat
  • Ismeri az Oracle, Oracle (PL/SQL), CASE eszközöket, a WEB és JAVA technológiákat
  • Embercentrikus, eredményorientált, energikus személyiség
  • Jól kommunikál különféle üzleti területeken (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, működtetés, technológia)
  • Jó elemzési készségekkel rendelkezik
  • Minimum társalgási szinten beszél angolul

AMIT MI KÍNÁLUNK…

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.