Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 07, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Régióvezető helyettes - Észak-Kelet Mo.

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Közreműködik az Agrár Régió stratégiájának és tervének a kidolgozásában
  • Vezetői támogatás
  • Társterületekkel való együttműködés
  • Szakmai rendezvények koordinálása
  • Belső képzéseken oktatás megszervezése, lebonyolítása
  • Aktív részvétel a vállalati termékek kialakításában.
  • Részvétel új finanszírozási struktúrák kialakításában, modellezésében.
  • A régió területén dolgozó kollégák fejlesztése, szakmai támogatása
  • Részvétel ügyféltárgyalásokon, a 200 ha feletti  üzemmérettel rendelkező agrár ügyfelek hitelezésében való részvétel
  • Beszerzi a szükséges információkat, dokumentumokat szakvélemény vagy indikatív/éles ajánlat elkészítéséhez, hitelkérelem elindításához

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy agrár szakirányú végzettség
  • Agrár finanszírozásban szerzett tapasztalat  - 3-5 év
  • Excel magabiztos használata, MS Office programok megbízható ismerete
  • Vezetői tapasztalat, minimum 10 fő irányításában
  • Határidők betartása
  • Felelősségvállalásra való képesség
  • Célorientált szemlélet
  • Munkájára igényes, megbízható

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődés lehetősége;
  • TOP 2 agrár részesedéssel rendelkező bankcsoport agrár üzletágának felépítésében, fejlesztésében vehet részt;
  • változatos munkavégzés;
  • jó hangulatú, dinamikus csapat;
  • nagyfokú szakmai önállóság;
  • versenyképes kompenzációs csomag

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Észak- Kelet Magyarország

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.