Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.11.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Prémium tanácsadó - VIII. kerület

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését, változatos feladatokkal, több területen, projektekben is kipróbálhatjuk magunkat. Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Prémium tanácsadó- Vlll. kerület

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Nálunk külön mentor segíti majd a beilleszkedésed
  • Takarék Coaching Programunk segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Farsang, Karácsony, Véradás és még sok más összejövetel vár rád!)
  • Kutyabarát Munkahely vagyunk

FELADATOK:

  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, befektetési és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Személyes/ Fióki értékesítési tervek teljesítése
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Az értékesítési folyamatokban való hatékony részvétel, az ügyfelek magas szintű kiszolgálása Ügyfelek részére pénzügyi, megtakarítási tanácsadás biztosítása a megadott keretek közt Befektetési, megtakarítási termékekkel kapcsolatos szerződéskötés, a számlán való forgalmazás, megbízások végrehajtása
  • Ügyfél szegmentáció szerinti ügyfélreferálás (potenciális ügyfelek ajánlása prémium és privát ügyfélkörbe)
  • Ügyfelek készpénzzel kapcsolatos tranzakcióinak lebonyolítása, adott esetben értéktáros feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség
  • 1 év gyakorlat banki területen
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői és tőkepiaci üzletkötői vizsga

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, Vlll. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva küldd el hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.