Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.28.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Prémium tanácsadó - Budapest XVIII.Kerület

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Prémium tanácsadó

ÍGY TÁMOGATUNK:
•Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
•Kedvezményes sportolási lehetőség
•Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
•Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok

•Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK SZAKÉRTELMEDRE:

  • Kapcsolattartás potenciális Prémium ügyfelekkel
  • Ügyféladatok, tárgyalások naprakész nyilvántartása
  • Értékesítési folyamatokban való hatékony részvétel az ügyfelek magas szintű szakmai kiszolgálása és tranzakciók lebonyolítása.
  • Banki termékek és szolgáltatások ajánlása, ügyintézése.
  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása (befektetések, számla, biztosítás, biztosítás- megtakarítás)

MINDENKÉPP JELENTKEZZ HOZZÁNK, HA IGAZAK RÁD A KÖVETKEZŐK:

  • Ügyfélközpontúság
  • Releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel  a lakossági termékek értékesítésében
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Önálló munkavégzés
  • Értékesítési szemlélet
  • Minimum 1- 2 éves bankszakmai tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

ELŐNNYÖD VAN, HA AZ ALÁBBIAK EGYIKÉVEL RENDELKEZEL:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga / Tőkepiaci üzletkötői vizsga
  • Aláírás- és okmányvizsgálati vizsga
  • Pénzügyi termékek értékesítésben szerzett tapasztalat

Amennyiben érdekes számodra pozíciónk, szeretettel várjuk pályázatodat a "Jelentkezés" gombra kattintva Karrieroldalunkon keresztül.