Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Prémium Banking értékesítési szakértő - Budapest

- Érdekel a prémium banking világa?

- Van már tapasztalatod ezen a területen?

- Esetleg dolgoztál már korábban banki értékesítésben vagy értékesítés támogatási pozícióban?

AKKOR KÖZTÜNK A HELYED! CSATLAKOZZ HOZZÁNK PRÉMIUM BANKING ÉRTÉKESÍTÉSI SZAKÉRTŐNEK!

Feladatok, melyekkel értéket teremthetsz nálunk:

  • A dedikált Prémium Banking Contact Center szakmai munkájának támogatása, szakmai tudásának folyamatos fejlesztése
  • Prémium specifikus oktatások, képzések, értékesítési tréningek szervezése és közreműködés ezek lebonyolításában
  • A Prémium értékajánlat folyamatos fejlesztése és bővítése érdekében együttműködés a különböző társterületekkel
  • Értékesítés támogató-, oktatási anyagok, elemzések, üzleti és értékesítési riportok, vezetői jelentések készítése
  • A Prémium üzletág értékesítési tervei teljesülésének figyelemmel kísérése, szükség esetén beavatkozás a folyamatokba
  • A dedikált Prémium fiókok látogatása, az értékesítési hatékonyság növelése érdekében
  • A dedikált Prémium fiókhálózat szakmai munkájának támogatása, a prémium tanácsadók személyre szabott fejlesztése, fejlesztési javaslatok készítése

Téged keresünk, ha igazak Rád az alábbiak:

  • Előnyben vagy, ha banki értékesítés támogatásában volt már részed
  • Windows és Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered (Excel,Word)
  • Hasonló munkaterületen szereztél már minimum 3 év bankszakmai tapasztalatot (prémium banki tanácsadó/értékesítőként is megálltad már a helyed)
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel vagy MNB által előírt tőkepiaci hatósági vizsgával rendelkezel

Amit biztosítani tudunk számodra:

  • fejlesztési, hatékonyság növelési ötletek megvalósítása
  • új terület kialakításában való aktív részvétel
  • fiatalos, összetartó csapat, korrekt vezetővel
  • fejlődési/előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, 11. kerület/országos