Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 10, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Partner értékesítési menedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

·Kapcsolattartás közvetítő partnerekkel;
·Új potenciális partnerek akvirálása, fióki becsatornázása;
·Termék és értékesítés technikai oktatások megtartása partnereknek;
·Fióki orientációs napok megtartása ügyintézőknek;
·Hálózati/lokációs ügynöki teljesítmény/ügylet menedzsment feladatok ellátása;
·Éves ügynöki elvárások teljesülésének biztosítása, támogatása;
·Kapcsolattartás a Szövetkezeti Hitelintézetekkel;
·Rendezvények és oktatások, üzleti tárgyalások megszervezése, részvétel és lebonyolítása;
·Rendszeres jelentések előállítása az elvégzett feladatokról;
·Piaci információk begyűjtése/biztosítása a központ részére;
·Külső értékesítési hálózat működésével kapcsolatos egyéb feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

·Felsőfokú iskolai és/vagy gazdasági szakmai végzettség;
·Partneri/közvetítői, pénzügyi, értékesítési területen szerzett tapasztalat;
·Banki termékek ismerete;
·MS Office ismeretek (erős excel és ppt);
·„B” típusú jogosítvány;
·Önálló munkavégzés;
·Kezdeményező készség, eredményorientáltság;
·Kiváló problémamegoldó képesség;
·Terhelhetőség és rugalmas hozzáállás.

AMIT KÍNÁLUNK:

·Változatos munkavégzés,
·Jó hangulatú, dinamikus csapat,
·Nagyfokú szakmai önállóság,
·Versenyképes kompenzációs csomag.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.