Állásajánlat megosztása
Dátum:  2020.10.08.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Panaszkezelés szakértő - Budapest, 12. ker.

FELADATOK,MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

A Takarékbank stratégiai céljaival és a törvényi szabályozással összhangban történő panaszkezelés, ezen belül:

  • a panaszkezeléssel összefüggő adminisztratív feladatok elvégzése
  • kapcsolattartás a társterületek munkatársaival
  • panaszok megválaszolása
  • vizsgálatok nyomon követése, visszaérkező állásfoglalások ellenőrzése, vizsgálati határidők betartatása
  • panaszok saját hatáskörben történő kivizsgálása, vagy továbbítása kivizsgálásra
  • panaszok nyilvántartásba vétele

TÉGED KERESÜNK, HA...:

  • 3+ éve bankban dolgozol, ezen belül a aktív és passzív termékeket is ismered
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • az MS Office programokat magabiztosan kezeled
  • ügyfélorientáltan gondolkodsz
  • gyorsan tanulsz és igényled a folyamatos szakmai fejlődést
  • képes vagy az önálló és csapatmunkára
  • gyors és precíz, felelősségteljes munkavégzés jellemez
  • kitűnően kommunikálsz írásban és szóban

ELŐNYT JELENT:

  • angol nyelvtudás
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • nagyfokú szakmai önállóság
  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • változatos munkavégzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XII. kerület