Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Junior pénzmosás megelőzési munkatárs - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • a pénzmosás és terrorizmus finanszírozás kockázatai megelőzésével kapcsolatos feladatok elvégzése és végrehajtása
  • ügyfélismereti (KYC) adatgyűjtés kezdeményezése az egyes pénzmosás megelőzési akciók, intézkedések, elemzések, vizsgálatok végrehajtása érdekében
  • tranzakciók és ügyfelek, ügyfélcsoportok elemzése és vizsgálata
  • pénzmosás megelőzéshez alkalmazott informatikai rendszerek használata
  • közreműködés a vonatkozó belső szabályzatok tervezeteinek írásában, véleményezésében, a compliance folyamatok, kontrollok kialakításában
  • kapcsolattartás és együttműködés a bank egyes szakterületeivel, külső tanácsadóval és a hatóság képviselőivel
  • statisztikák, elemzések, valamint negyedéves, éves beszámolók készítése

ELVÁRÁSOK:

  • bankban szerzett munkatapasztalat
  • MS Office magabiztos ismerete
  • pontos, igényes, önálló munkavégzés
  • logikus és analitikus gondolkodás
  • proaktív, kezdeményező személyiség

ELŐNYT JELENT:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.