Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Pénzforgalmi szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkakör célja:

A pénzforgalom területén jelentkező fejlesztések meghatározásáért és implemetációjának end-to-end szakmai támogatásáért felelős szakértő.

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A nemzetközi és hazai pénzforgalmi piaci és innovációs folyamatok követése, trendek felismerése és előrejelzése. Ezen ismeretek alapján a bank digitális pénzforgalmi stratégiájának kidolgozásának támogatása.
  • A kidolgozott stratégia lefordítása termékek, folyamatok szintjére, az ezzel kapcsolatos üzleti modellekben való közreműködés, előterjesztések elkészítése, a jóváhagyások alapján az implementációs folyamat end-to-end szakmai támogatása.
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában és a vonatkozó szerződések kidolgozásában, kapcsolattartás az implementációban érintett belső szervezeti egységekkel (tribe-ok, termékfejlesztés, operáció).
  • Vonatkozó hazai és nemzetközi jogszabályi környezet, szabványok, hatósági ajánlások ismerete.
  • Részvétel a Bankszövetség érintett szakértői munkacsoportjaiban a bank képviselőjeként.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy magasabb szakirányú végzettség,
  • 3+ év munkatapasztalat banki területen, pénzforgalmi szakértői, termékfejlesztői, vagy operációs szerepkörben,
  • Kiváló elemzési készségekkel rendelkezik, és megfelelően átlátja a pénzforgalom üzleti aspektusait,
  • Energikus, nyitott és hajlandó a visszajelzésre,
  • Eredményorientált szemlélet,
  • Hatékony kommunikációs képesség különféle üzleti területeken (pl. marketing, értékesítés, pénzügy, működtetés, technológia),
  • Társalgási szintű angoltudás.

Miért a Takarékbank?

  • mert nagyok és megbízhatóak vagyunk
  • mert mi megbecsüljük a tudásodat és a munkádat
  • mert lehetőséget adunk a folyamatos fejlődésre
  • mert jóban-rosszban összetartunk
  • mert igyekszünk rugalmasan kezelni a munka és a magánélet egyensúlyát
  • hogy nálunk otthon érezd magad

Amit értékes munkádért nyújtani tudunk:

  • fix alapbér, éves- és projektbónusz, cafeteria
  • a munkába járás költségeinek részleges megtérítése (más településről bejáróknak)
  • kiszámítható munkaidő
  • kedvezményes sportolási lehetőség
  • céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, etc.)
  • rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása, etc.)

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!