Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Operációs adminisztrátor

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A papír alapú ügyletdossziék digitalizálásra, irattározásra való előkészítése és átadása.
  • Belső- és külső levelezés lebonyolítása, az osztályra érkező levelek, konkrét ügyletekhez érkező hiánypótlások átvétele, iktatása, továbbítása az osztály munkatársai részére, nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Lakossági hitel és közvetlen állami támogatás kérelmek bírálattól a folyósításig, keretbeállításig való feldolgozása során az adminisztratív feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás a többi osztállyal.

ELVÁRÁSOK:

  • MS Office programok gyakorlott és magabiztos használata (Excel tudás)
  • Képesség az önálló és a csapatmunkára egyaránt
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Rugalmasság

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 11. kerület - Infopark

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!