Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Minőségbiztosítási szakértő

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Leendő kollégánk szoftvertermékeink minőségét biztosítja. Korlátozott hatókörű és teljes körű rendszertesztek végrehajtásáért felelős: teszt scripteket készít az üzleti követelmények és folyamatok alapján, a meghatározott munkafolyamatokkal és felhasználási lehetőségekkel összhangban.

Feladataid lesznek...

  • Tesztelési folyamatok és megközelítések kidolgozása
  • Segítségnyújtás a Terméktulajdonosnak a tesztelési stratégia tervezésében és általános integritásának biztosításában
  • Együttműködés a megfelelő üzleti és technológiai vezetőkkel a teszteredmények és a teljesítmény elfogadható tartományának meghatározása érdekében
  • Segítségnyújtás a tesztelési tervek, scriptek és eszközök kialakításában, fejlesztésében és megvalósításában a részletes üzleti követelmények alapján
  • Együttműködés az üzleti és technológiai szakértőkkel a teszteléshez szükséges megfelelő adatok összegyűjtésében és előkészítésében
  • Segítségnyújtás az alkalmazásfejlesztőknek és a technikai támogató személyzetnek a problémák meghatározásában és megoldásában
  • A kereszt alkalmazások / szervezet architektúrájával kapcsolatos problémák és döntések megoldásának illetve kommunikációjának elősegítése
  • A teszt szekvenciájának és hatókörének értékelése és felülvizsgálata a teszteredmények és / vagy terméktervezési változások alapján
  • Szoftverelem-, rendszer- és dokumentumtesztelés koordinálása a megfelelő technikai csoportokkal és menedzsmenttel
  • Tesztelési eljárások és megállapítások dokumentációja
  • A projekttulajdonos és az illetékes csoport részletes tájékoztatása a teszteredményekről / problémákról
  • Különböző tesztekből és csoportokból származó eredmények egyeztetése
  • A a termék / termékteljesítmény készültségi fokának és eltérésének értékelése teszteredmények és  termékspecifikációk alapján
  • Tesztek végrehajtása mind minőségbiztosítási, mind készenléti / biztonsági mentési környezetben

Téged keresünk, ha...

  • BSc fokozatú diplomát szereztél (informatika, számítástechnika vagy hasonló szakterületen)
  • Megfelelően átlátod a tesztelési kereteket és módszereket (stressz tesztelési, regressziós tesztelési tapasztalat)
  • Foglalkoztál már tesztelési, hibakezelési és tesztautomatizálási eszközökkel
  • Agilis tapasztalattal rendelkezel

Amit nyújtani tudunk neked...

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Nagyfokú szakmai önállóság
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat
  • Változatos munkavégzés

Amennyiben érdekesnek találod lehetőségünket,szeretettel várjuk pályázatodat a Jelentkezés gombra kattintva Karrier felületünkön.