Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 15, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Működési kockázati kontroll munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

• A működési kockázatkezelés felelőseként a működési kockázati események azonosítása;
• A működési kockázati veszteségadatok gyűjtésének irányítása, összefogása a bankcsoporton és az integráción belül;
• Működési kockázati önértékelések, scenárió elemzések koordinálása;
• Működési kockázati összefoglaló elemzések készítése;
• A Működési Kockázatkezelési Bizottság működésével kapcsolatos feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

• Felsőfokú közgazdasági/pénzügyi végzettség;
• Hitelintézetnél, hasonló vagy egyéb banki területen szerzett tapasztalat;
• Készségszintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point);
• Elemző- és szervezőképesség, precizitás;
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent.

AMIT KÍNÁLUNK:

• Versenyképes kompenzációs csomag;
• Felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok;
• Fiatalos, dinamikus csapat;
• Kiegyensúlyozott szakmai háttér;
• Fejlődési lehetőségek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

• Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.