Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.05.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Letétkezelési munkatárs

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Letétkezelési Munkatárs

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Befektetési alapok nettó eszközértékének számítása / egyeztetése letétkezelőkkel, számítása, közzététele, adatszolgáltatások teljesítése
  • Napi forgalmazási adatok feldolgozása
  • Értékpapír ügyletek rögzítése, elszámolása, ellenőrzése
  • Pénz és értékpapír számlák kezelése
  • Riportok készítése és ellenőrzése felügyelet / társosztályok részére
  • Jogszabályi illetve belső limitek betartásának figyelemmel követése
  • Portfóliók ügylet pozícióinak egyeztetése
  • Rendszeres (havi, negyedéves, éves) díjelszámolások elvégzése és egyeztetése,
  • Törvényi illetve egyéb szabályzók változásának követése, részvétel a megfelelések kidolgozásában

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség, de a pályázat elbírálásánál előnyt jelent a felsőfokú gazdasági végzettség
  • Banki rendszerek és Microsoft Office ismeret
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú önálló munkavégzés, munkabírás
  • Megbízhatóság, precizitás

ELŐNYT JELENT:

  • Befektetési szolgáltatási back office területen szerzett tapasztalat
  • VAP, tőzsdei szakvizsga
  • Excel adatbázis kezelés
  • Clavis Custody, illetve más banki letétkezelő rendszerek ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.