Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  TKK Takarék Követelésbehajtó Zrt.

Lakossági követeléskezelő

 Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.
A Takarék Központi Követeléskezelő Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • Hasonló munkakörben szereztél tapasztalatot (1-5 év)
  • Legalább középfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettséggel rendelkezel

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő pénzügyi/gazdasági tanulmányok

Amiben a csapatot támogathatod:

  • Követeléskezelési (megbízásos) ügyletek esetén megbízási szerződésnek megfelelő időszakonként riport, beszámoló készítése a Társaság Üzletfele számára
  • A Társaság portfoliójának bővítése érdekében kapcsolatépítés a Társaság Üzletfeleivel, továbbá a vásárlásra felajánlott követelések szakmai minősítése, vételárra vonatkozó ajánlatok kidolgozása.
  • Közreműködés a belső és külső adatszolgáltatások, beszámolók és jelentések elkészítésénél.

Amit mi kínálunk:

  • Dinamikus kollegák
  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Szakmai kihívások és előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség