Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági jelzáloghitel előterjesztő

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

- AKTÍV JELZÁLOGHITEL tapasztalattal rendelkezel?
- Szeretnéd tudásodat háttérben kamatoztatni?
- Kifejezetten ezen a területen szeretnél karriert építeni?

AKKOR KÖZTÜNK A HELYED! JELENTKEZZ HITEL HÁTTÉRMŰVELETI CSAPATUNKBA!

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK A SZAKÉRTELMEDRE:

Lakossági jelzáloghitelekhez kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata

Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján

Hitelkérelem előkészítése döntésre, javaslattétel

Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése

Adminisztrációs feladatok ellátása

TÉGED KERESÜNK, HA:

Lakossági hitelezésben/jelzáloghitelezésben van tapasztalatod

Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettséggel rendelkezel

Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés jellemez

Rugalmasan állsz a változásokhoz

Önállóan és csapatban is tudsz dolgozni

Az Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója vagy

ELŐNYT JELENT:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

Banki rendszerek ismerete: SAP, CRAFT, FlexCube

AMIT KÍNÁLUNK:

Változatos munkavégzés

Jó hangulatú, dinamikus csapat támogató vezetőkkel

Nagyfokú szakmai önállóság
Karrierlehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XI. kerület