Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.06.08.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági jelzáloghitel döntéshozó

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • A jelzáloggal fedezett és nem fedezet, fogyasztási hitelkérelmek feldolgozása, bírálata
  • Lakossági hitel kérelmek bírálattól a szerződéskötésig való feldolgozásában való aktív részvétel.
  • Folyamatos részvétel az új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelésében
  • Új belépő munkatársak mentorálása, szakmai támogatása
  • Egyéb, a közvetlen felettese által delegált feladat ellátása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 3 éves lakossági hitel döntéshozói tapasztalat;
  • Jogszabályok, MNB ajánlások, módszertani útmutatók és előírások ismerete, követése;
  • Felhasználói szintűek az informatikai ismereteid (MS Office)

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA, MicroService) szerzett jártasság
  • Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok ismerete (pl. ZACHMAN, TOGAF, BIAN)
  • Modellezési ismeretek (pl. UML, BPMN)
  • Pénzügyi vagy IT területen szerzett munkatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Vállalati Architektúra és modellező eszközök, nyelvek használatában szerzett tapasztalat (BizzDesign , LeanIX, ES, Avolution Abacus, SAMU, Archi, Sparx EA, ArchiMate,  BPMN)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.