Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági hitelellenőrzési munkatárs - Budapest

MIÉRT A TAKARÉKBANK?

  • Mert lehetőséget adunk a folyamatos fejlődésre
  • Mert változatos feladatokat biztosítunk
  • Mert nálunk megvalósíthatod ötleteidet
  • Mert jóban-rosszban összetartunk
  • Mert igyekszünk rugalmasan kezelni a munka-magánélet egyensúlyát

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Banki nyilvántartó rendszerekben a hitelszámlákkal kapcsolatos adat ellenőrzés és rögzítés
  • Döntéshozatal a hitelkihelyezésre vonatkozóan, folyósítás engedélyezése
  • Lakossági jelzáloghitelekhez és közvetlen állami támogatások szerződéskötési és folyósítási feltételeinek banki és jogszabályi feltételeknek való megfelelés ellenőrzése

  • Felsőfokú gazdasági/számviteli-pénzügyi végzettséged, vagy minimum 2 év lakossági hitelkihelyezésben szerzett releváns szakmai tapasztalatod van
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office programcsomagot

  • Önálló döntéshozatalra való képességgel rendelkezel
  • Kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt
  • Aktív és passzív banki termékek általános ismeretével rendelkezel

AMIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI...

  • Fix alapbért és egyéb juttatásokat biztosítunk számodra
  • Hosszútávú karriert építhetsz nálunk
  • Folyamatos belső szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Megbízható vezetővel, segítőkész csapattal családias légkörben dolgozhatsz
  • Alkalmazotti jogviszonyt biztosítunk

Amennyiben érdekes számodra a lehetőség, szeretettel várjuk önéletrajzodat a "Jelentkezés most" gombra kattintva Karrier felületünkön keresztül.