Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági hitel szerződésellenőr

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerződésellenőri feladatok ellátása a lakossági hitelkérelmekre és közvetlen állami támogatásokra vonatkozóan;
  • A lakossági jelzáloghitelekhez és közvetlen állami támogatásokhoz kapcsolódó elkészített szerződések ellenőrzése, a jogszabályok és a bank belső szabályzatainak megfelelően;
  • Új belépő munkatársak mentorálása, szakmai támogatása;
  • Folyamatos részvétel az új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt, valamint a rendszerek szakmai tesztelése;
  • A folyamatok kapcsán együttműködés társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség vagy szakirányú felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Legalább 2 éves lakossági hitel szerződésellenőri tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office);
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • Kiváló kommunikációs készségek, szóban és írásban egyaránt;
  • Hivatalos írásbeli dokumentumok önálló elkészítése, szabatos írásbeli készség.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Fiatalos, támogató csapat;
  • Nagyfokú szakmai önállóság;
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • Belső karrierút.

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!