Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.27.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági hitel szerződésíró

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A fiókhálózat, valamint az együttműködő értékesítési partnerek bevonásával értékesített Vállalati Sztenderd hitelkérelmek bírálattól a szerződéskötésig való feldolgozásában való aktív részvétel.
    • Ezen belül elsődleges feladata a szerződéskötési feltételek ellenőrzése, szerződéstervezetek és azok mellékleteinek elkészítése, a szerződésírói feladatok ellátása a mindenkor hatályos banki szabályzatok szerint.
  • Folyamatos részvétel az új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelésében.
  • Új belépő munkatársak mentorálása, szakmai támogatása.
  • Egyéb, a közvetlen felettese által delegált feladat ellátása.

 Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (érettségi), 1 éves szakmai tapasztalat.
  • Jogszabályok, MNB ajánlások, módszertani útmutatók és előírások ismerete, követése,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, SAP),
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • Nagy teherbírás, rugalmasság jellemzi,
  • Képesség az önálló és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Nagyfokú szakmai önállóság.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.