Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági hitel döntéshozó

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A jelzáloggal fedezett és nem fedezet, fogyasztási hitelkérelmek – ide értve az állami közvetlen támogatásokat is – feldolgozása, bírálata, az önálló döntési jogkörébe tartozó ügyletek esetén döntéshozatal a folyósítható hitelösszegre vonatkozóan.
  • A fiókhálózat, valamint az együttműködő értékesítési partnerek bevonásával értékesített Lakossági hitel kérelmek bírálattól a szerződéskötésig való feldolgozásában való aktív részvétel. Ezen belül:
               - elsődleges feladata a döntéshozatal a mindenkor érvényes felhatalmazás szerint;
               - másodlagos feladata a hiteldöntés előkészítése, előterjesztés készítés, együttműködés az előterjesztőkkel, a döntéshozókkal, kockázatkezelőkkel;
             - esetenként a HFC által kezelt hitelek előterjesztésében és a döntésben szereplő feltételek figyelembevételével szerződéstervezet elkészítése.
  • Folyamatos részvétel az új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelésében.
  • Új belépő munkatársak mentorálása, szakmai támogatása.
  • Egyéb, a közvetlen felettese által delegált feladat ellátása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Legalább 3 éves lakossági hitel döntéshozói tapasztalat;
  • Jogszabályok, MNB ajánlások, módszertani útmutatók és előírások ismerete, követése;
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office).

Amivel mi támogatni tudunk Téged:

  • Barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat;
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet;
  • Szakmai tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;
  • Csapatmunka és önálló komplex, felelősségteljes feladatok ellátása;

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület - XII. kerület

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!