Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági fogyasztási hitel előterjesztő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

Lakossági fogyasztási hitelekhez (hitelkártya, folyószámla hitelkeret és személyi kölcsön) kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata

Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján

Hitelkérelem előkészítése döntésre, javaslattétel

Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése.

Adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

Lakossági hitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség,

Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,

Nagy teherbírás, rugalmasság,

Képesség az önálló és csapatmunkára,

Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója.

ELŐNYT JELENT:

Felsőfokú szakirányú végzettség

Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

Banki rendszerek ismerete: SAP, CRAFT, FlexCube

AMIT KÍNÁLUNK:

Változatos munkavégzés,

Jó hangulatú, dinamikus csapat,

Nagyfokú szakmai önállóság

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.