Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.02.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági fogyasztási hitel előterjesztő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

Lakossági fogyasztási hitel előterjesztő (pályakezdő)

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

  • Lakossági fogyasztási hitelekhez (hitelkártya, folyószámla hitelkeret és személyi kölcsön) kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata
  • Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján
  • Hitelkérelem előkészítése döntésre; javaslattétel
  • Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Precízen és pontosan végzed a munkád
  • Nagy teherbírás, rugalmasság és felelősségteljes munkavégzés jellemez téged
  • Képes vagy az önálló és csapatmunkára egyaránt
  • Felhasználói szinten használod a Microsoft Office programcsomagot

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA:

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Hasonló területen szerzettél már 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier Portálunkon keresztül.