Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági fogyasztási hitel előterjesztő

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarékbank Zrt. új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Lakossági fogyasztási hitelekhez (hitelkártya, folyószámla hitelkeret és személyi kölcsön) kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata,
  • Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján,
  • Hitelkérelem előkészítése döntésre; javaslattétel,
  • Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

TÉGED KERESÜNK, HA...:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Precízen és pontosan végzed a munkád,
  • Nagy teherbírás, rugalmasság és felelősségteljes munkavégzés jellemez téged,
  • Képes vagy az önálló és csapatmunkára egyaránt,
  • Felhasználói szinten használod a Microsoft Office programcsomagot.

ELŐNNYEL INDULSZ, HA AZ ALÁBBIAK BÁRMELYIKÉVEL RENDELKEZEL:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Banki rendszerek ismerete.

AMIT BIZTOSÍTANI TUDUNK SZÁMODRA:

  • Változatos munkavégzés,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Nagyfokú szakmai önállóság.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11. kerület - Infopark

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!