Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági fogyasztási hitel előterjesztő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • Lakossági fogyasztási hitelekhez (hitelkártya, folyószámla hitelkeret és személyi kölcsön) kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata,
  • Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján,
  • Hitelkérelem előkészítése döntésre; javaslattétel,
  • Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség,
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • Nagy teherbírás, rugalmasság,
  • Képesség az önálló és csapatmunkára,
  • Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója.

ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Banki rendszerek ismerete: SAP, CRAFT, FlexCube.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos munkavégzés,
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Nagyfokú szakmai önállóság.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11. kerület - Infopark

Magadra ismertél?

Ne habozz, jelentkezz most karrier oldalunkon!

A jövőnk Benned van!