Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Lakossági fogyasztási hitel döntéshozó

Feladatok:

Lakossági fogyasztási hitelkérelmek feldolgozása, bírálata, az önálló döntési jogkörébe tartozó ügyletek esetén döntéshozatal a folyósítható hitelösszegre vonatkozóan.

•A fiókhálózat, valamint az együttműködő értékesítési partnerek bevonásával értékesített Lakossági hitel kérelmek bírálattól a jóváhagyott kölcsönösszeg folyósításáig aktív részvétel. Ezen belül:

          - elsődleges feladata a döntéshozatal a mindenkor érvényes felhatalmazás szerint;

          - másodlagos feladata a hiteldöntés előkészítése, előterjesztés készítés, együttműködés az előterjesztőkkel, a döntéshozókkal, kockázatkezelőkkel;

•Folyamatos részvétel az új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelésében.

•Új belépő munkatársak mentorálása, szakmai támogatása.

Elvárások:

Felsőfokú szakirányú végzettség, vagy

•Legalább 2 éves lakossági hitel döntéshozói tapasztalat;

•Jogszabályok, MNB ajánlások, módszertani útmutatók és előírások ismerete, követése;

•Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office).

Amit kínálunk:

•Barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat;

•Kellemes és kulturált munkakörnyezet;

•Szakmai tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség;

•Csapatmunka és önálló komplex, felelősségteljes feladatok ellátása;

Munkavégzés helye:

•Budapest, 11. kerület - Infopark