Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Kontrolling módszertani specialista

A Takarékbank a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:
• Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
• Magabiztosan használod az MS Office programokat (Pivot táblák, képletek)
• Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód jellemez
• Precízen végzed a munkád
• Rugalmasan kezeled a változásokat

ELŐNYT JELENT:

• Releváns kontrolling területen szerzett tapasztalat
• Pénzintézeti/banki ismeretek
• Pénzügyi modellezési ismeretek (pl.: vállalati értékelési modellek, termék jövedelmezőségi kalkulációk, fejlesztések és beruházások megtérülési számítása, stb.)

FELADATAID LENNÉNEK:
• Kontrolling Igazgatóság keretein belül a Jövedelmezőségi modellek karbantartása
• Jövedelmezőségi kimutatások ellenőrzése
• Árazási modellek ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése
• Anyagok szakértői véleményezések

AMIT KÍNÁLUNK:
• Barátságos légkör és elkötelezett, fiatalos csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Részvétel szakmai projektekben, oktatásban (training, coaching)
• Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása stb.)
• Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.