Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 11, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Kontrolling elemzési osztályvezető

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Havi management jelentések készítése, szövegezésének megírása (bankok és leányvállalatok)
  • Eseti management elemzések készítése
  • Éves pénzügyi tervezés koordinálása (bankok és leányvállalatok)
  • Éves üzleti tervezés koordinálása (bankok és kontrolling szolgáltatott leányvállalatok)
  • Kapcsolattartás az üzletági, szolgáltató centrumi vezetőkkel
  • Termék árazási bizottsági véleményezések
  • Havi pénzügyi zárás támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú közgazdasági végzettség
  • 3-5 év szakmai irányításban szerzett releváns tapasztalat
  • Osztály és a hozzá tartozó csoportok (kontrolling elemzés, pénzügyi kontrolling, sales kontrolling, leányvállalati kontrolling) irányítása
  • Jelentések, beszámolók készítésében jártasság
  • Legalább 3 éves banki kontrolling területen szerzett szakmai  tapasztalat
  • MS Office eszközök (Excel, Word, Powerpoint) magas szintű ismerete használata

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Átalakulás előtt álló szervezetben, komplex, önálló, vezetői feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.