Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.09.07.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Kampányszakértő - Budapest

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Miért pont a Takarék Csoport?

  • Naprakész szakmai ismereteiknek köszönhetően magabiztosan kezelnek egyedi ügyféligényeket is
  • Munkatársaink univerzális ügyintézőként képesek összetett problémák kezelésére
  • Bankunk lakossági és vállalati oldalon egyaránt teljes körű banki és biztosítási szolgáltatásokat nyújt
  • A rendszeres oktatásokkal és a gyakorlatias értékesítési segédanyagokkal kézzel fogható támogatást biztosítunk tanácsadóinknak
  • Az egyéni teljesítményen alapuló, előre tervezhető és nyomon követhető juttatási csomagot kínálunk
  • Bankfióki tanácsadóinkat munkaviszonyban alkalmazzuk

    Feladatok

  • Az értékesítési kampányokhoz kapcsolódó tevékenységének koordinálása
  • Éves kampánynaptár összeállítása és egyeztetése a társterületekkel.
  • A Szövetkezeti Hitelintézetek kampánymenedzsment munkájának támogatása
  • Kampányok lebonyolításának koordinációja a társterületek és a Szövetkezeti Hitelintézetek bevonásával.
  • Kampányokhoz, versenyekhez kapcsolódó elemzési munka elvégzése
  • Értékesítési versenyek, kampányok, akciótervek szervezése, lebonyolítása, kiértékelése és kommunikálása az értékesítők felé

    Elvárások

  • Előny: CRM területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség
  • Értékesítési affinitás
  • Önálló, precíz munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, World, PowerPoint)
  • Pénzügyi/banki területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Középfokú gazdasági végzettség – felsőfokú végzettség előnyt jelent

    Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes kompenzációs csomag

    Munkavégzés helye: Budapest