Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Kampánymenedzser - Budapest,11.kerület

A Takarékbank Zrt. a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK, MELYEKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • A Bank üzleti céljainak támogatása az országos, megyei és összbanki szintű kampányokon és CRM feladatokon keresztül

  • A kampánymenedzsment rendszer felépítésében, továbbfejlesztésében tevőleges részvétel

  • Kampányok, versenyek tervezése, meghirdetése, lebonyolítása, támogatása, mérése

  • A kampányeredményekről történő visszacsatolási rendszer kidolgozása és biztosítása az értékesítési eredmények monitorozása érdekében

  • Közreműködés a stratégiai ügyfélszegmensek, szegmens stratégiák készítésében (ügyfelek csoportosításában/rendszerezésében, tényleges termékellátottság, ügyfélérték és jövedelmezőség megállapításában, ügyfélszokások feltárásában és megismerésében, új igények azonosításában)

  • Értékesítési potenciálok feltárása,adatbázisok lekérése,elemzése: cross-selling, upselling és egyéb akciók

  • Értékesítési adatpiac üzleti oldali kialakítása, fejlesztési igények összeállítása

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettséggel rendelkezel
  • Bankszektorban, kampány/CRM/szegmens/termékmenedzsment illetve értékesítés támogatás területek valamelyikén már van a hátad mögött 2+ év tapasztalat
  • Magabiztosan kezeled az Excelt
  • Tudsz dolgozni változó vállalati környezetben
  • Precízen végzed napi feladataidat
  • Csapatban is jól megállod a helyed
  • Innovatív vagy, "out of the box" gondolkodás jellemez

ELŐNNYEL INDULSZ NÁLUNK, HA...

  • Bankszektorban dolgozol
  • SQL-ben/adattárházban otthon vagy
  • Alapfokon beszéled az angol nyelvet
  • Ismered a Takarékbank termékeit, rendszereit-esetleg már dolgoztál velük

AMIBEN TÁMOGATNI TUDUNK TÉGED:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Megbízható vezető, családias légkör, összetartó csapat
  • Nyitottság az új ötletekre