Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.12.01.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Központi tesztelési szakértő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Új kollégánk feladata, hogy kialakítja a tesztelési stratégiát és folyamatokat, elvégzi vagy felügyeli a rendszerek terheléses és regressziós tesztelését.

Feladatok:

  • Együttműködés a többi társterülettel és a stakeholderekkel
  • Megbeszélések tartása a tesztek eredményeivel kapcsolatban
  • IT biztonsági auditok támogatása
  • Tesztdokumentáció készítése és a keletkező termékek kezelése, archiválása
  • A tesztkonfiguráció folyamatainak automatizálása -scriptek, toolok elkészítése, karbantartása, dokumentálása
  • Tesztrelease-ek elkészítése
  • Hibák kezelése, specifikus és részletes kódoptimalizáció
  • Automatizált tesztscriptek írása, és a tesztelési stratégia kialakítása
  • Tesztelési tervek akkurátus kialakítása üzleti igények és szoftverspecifikációk alapján
  • Fejlesztések funkcionális, integrációs és user acceptance tesztjeit (UAT) végzi vagy felügyeli

Elvárások:

  • Több éves tapasztalattal rendelkezik tesztelésben, hibakeresésben, teszteset-specifikációkban
  • Előnyt jelent a szakirányú végzettség, főiskolai egyetemi diploma

Olyan kollégát keresünk, aki precíz, fejlett rendszerszemlélettel rendelkezik, és együttműködő hozzáállás jellemzi.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.