Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.04.27.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Követeléskezelési specialista

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlõdésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövõnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetõség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetõk, segítõkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belsõ szakmai képzések, tréningek

FELADATOK:

Vállalati területen:

  • Auditok támogatása
  • Felmondási javaslatok elõkészítése, felmondások lebonyolítása, Követelés–értékesítésre vonatkozó pályázatok kiírása, megállapodások elkészítése
  • Ügyféljavaslatok véleményezése, átstrukturálásai javaslatok készítése, késedelmes fizetések okainak feltárása, fizetésképtelenségi eljárásban és azon kívül egyezségi javaslatok kidolgozása ellenõrzése, szerzõdések készítése és egyedi módosítása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Felsõfokú jogi vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Legalább ötéves banki tapasztalatod van
  • MS Office felhasználói szintû ismereted van
  • Pontos szövegértés és - értelmezés, fejlett problémamegoldó készséggel rendelkezel
  • Együttmûködési és felelõsségvállalási készséggel rendelkezel

ELÕNY:

  • Bankban szerzett munkatapasztalat
  • Követeléskezelésben, végrehajtásban/fizetésképtelenségi eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.