Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.10.03.
Város:
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Követeléskezelési munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

• Ügyféljavaslatok véleményezése, átstrukturálásai javaslatok készítése, késedelmes fizetések okainak feltárása, fizetésképtelenségi eljárásban és kényszereljárásban és azon kívül egyezségi javaslatok kidolgozása;
• Döntéshozatalhoz szükséges információk összegyűjtése, döntések végrehajtása;
• Követelés –értékesítésre vonatkozó pályázatok kiírása, megállapodások elkészítése;
• Felmondási javaslatok előkészítése, felmondások lebonyolítása;
• Közreműködés a társosztályokkal;
• Auditok támogatása.

KÖVETELMÉNYEK:

• Felsőfokú jogi vagy gazdasági végzettség;
• Legalább ötéves banki tapasztalat;
• MS Office felhasználói szintű ismeret;
• Pontos szövegértés és - értelmezés, fejlett problémamegoldó készség;
• Együttműködés és felelősségvállalási készség .

ELŐNYT JELENT:

•  Követeléskezelésben, végrehajtásban/fizetésképtelenségi eljárásokban szerzett tapasztalat;
•  Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.