Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 16, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Hatósági megkereséseket kezelő junior munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

·Az egyes hatóságoktól érkező megkeresésekre történő adatszolgáltatásokhoz szükséges információk összegyűjtése, válasz elkészítése, idevonatkozó nyilvántartások naprakész vezetése
ELVÁRÁSOK:
·Közép- vagy felsőfokú iskolai végzettség;
·Legalább 1 éves banki szakmai tapasztalat;
·Banki aktív és passzív oldali termékismeret;
·Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség;
·Kiemelkedő kommunikációs készség írásban;
·Határozott, dinamikus személyiség;
·Határidő-tudatosság;
·Gyors és precíz munkavégzés;
·Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség.

ELŐNYT JELENT:

·Legalább 1 éves, hatósági megkeresések kezelésében szerzett banki tapasztalat;

·Felsőfokú gazdasági végzettség;
·Középfokú angol nyelvismeret;
·Banki termékekhez kapcsolódó informatikai rendszerismeret.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.