Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.14.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Jogtanácsos III.

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Jogtanácsos - Vállalati

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • A Bank üzleti tevékenységének jogi támogatása a jogszabályi megfelelés biztosítása érdekében
  • Közreműködés a vállalati területre vonatkozó általános szerződési feltételeknek és a Bank üzletszabályzatának, valamint belső szabályzatainak véleményezésében
  • Közreműködés a Bank által alkalmazott blanketta és standard szerződések kidolgozásában
  • A vállalati termékfejlesztés jogi támogatása, konstrukciók véleményezése
  • Pénzforgalmi jogszabályok gyakorlati alkalmazása
  • A feladatkörébe tartozó ügyekkel kapcsolatos döntési javaslatok véleményezése, azokkal kapcsolatban vezetői igény esetén részvétel a Bank illetékes döntéshozó testületének ülésein
  • A vállalati terület egyedi ügyleteivel kapcsolatosan írásos jogvélemény kialakítása.
  • Projektfinanszírozásban, illetve konzorciális hitelezésben történő részvétel (LMA sztenderd alapján készülő szerződések véleményezése)

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú diploma
  • Jogi szakvizsga
  • Banki jogi előadóként / jogtanácsosként bankjogi területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás, jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:

  • Vállalati pénzforgalmi jogszabályok gyakorlati alkalmazásában és projektfinanszírozásban, illetve konzorciális hitelezésben szerzett gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.