Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Jelzáloghitel tanácsadó - Csepel

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

 FELADATOK:

  • Bank ügyfélkörének magas szintű kiszolgálása, portfólió ápolása
  • Banki termékek és szolgáltatások ajánlása (jelzáloghiteli, biztosítói, egyéb banki termék)
  • Keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, speciális igényű ügyfelek átirányítása az adott szakterület felé
  • Lakossági hitelügyletekhez kapcsolódó teendők ellátása (tanácsadástól, tájékoztatástól az ügyletek folyósításának előkészítéséig, hitelügyletekkel kapcsolatos kérelmek, hitelgondozás)

CSATLAKOZZ, HA:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Több éves tapasztalatot szereztél már jelzáloghitelezésben
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot másokkal, jól kommunikálsz
  • Értékesítési vénával rendelkezel és nem ijedsz meg a számoktól
  • Ügyfélcentrikusan gondolkodsz
  • Teljesítmény és sikerorientált vagy

ELŐNY:

  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel
  • Kifejezetten banki közegből csatlakoznál hozzánk

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.