Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.09.30.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Jelzáloghitel tanácsadó - Budapest, IX. kerület

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Jelzáloghitel tanácsadó – Budapest, IX. kerület

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • Jelzáloghitel szolgáltatási termékek értékesítése (pénzügyi szolgáltató közvetítői vizsgát követően)
  • Értékesítési lehetőségek beazonosítása, ügyfélakvizíció, keresztértékesítési lehetőségek kihasználása, ügyfelek átirányítása specialista felé
  • Új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, banki és biztosítói termékek és szolgáltatások ajánlása értékesítése és ügyintézése
  • Ügyfelek magas szintű kiszolgálása
  • Lakossági hitelügyletekhez kapcsolódó teendők ellátása (tanácsadástól, tájékoztatástól az ügyletek folyósításának előkészítéséig, hitelügyletekkel kapcsolatos kérelmek, hitelgondozás)

ELVÁRÁSOK:

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Empatikus személyiség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Jelzáloghitelezésben már szereztél banki gyakorlatot
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsgával rendelkezel

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.