Állásajánlat megosztása
Dátum:  May 10, 2019
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Jelzáloghitel előterjesztő

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
·Lakossági jelzáloghitelekhez és közvetlen állami támogatásokhoz kapcsolódó igénylési dokumentumok vizsgálata
·Ügyfélminősítés elvégzése a rendelkezésre álló jövedelemigazolások alapján
·Támogatási jogosultság vizsgálata a hatályban lévő törvényi előírások alapján
·Ingatlanfedezet vizsgálata, fedezeti limit meghatározása
·Hitel és támogatási kérelem előkészítése döntésre, javaslattétel
·Új termékek, rendszerek, folyamatok bevezetése előtt azok szakmai oldalról való tesztelése.
·Tájékoztatás és információnyújtás a társterületek felé,
·Adminisztrációs feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:
·Lakossági jelzáloghitelezésben szerzett szakmai tapasztalat
·Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség,
·Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
·Nagy teherbírás, rugalmasság jellemzi,
·Képesség az önálló és csapatmunkára,
·Az MS Office programok gyakorlott és magabiztos felhasználója.

ELŐNYT JELENT:

·Felsőfokú szakirányú végzettség
·Hasonló területen szerzett 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
·Banki rendszerek ismerete: SAP, CRAFT, FlexCube
  • Középfokú angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
·Változatos munkavégzés,
·Jó hangulatú, dinamikus csapat,
·Nagyfokú szakmai önállóság

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
·Budapest, VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.