Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Jelentéstámogatási SQL szakértő

A Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

FELADATOK:

  • A változó és új jelentésszolgálati táblák input adatainak meghatározása, fejlesztésekben és tesztelésekben való közreműködés
  • Üzleti tesztelések támogatása és részvétel
  • Adatelemzések végzése (adatminőség)
  • Adattárházi lekérdezések készítése
  • A Takarék Csoport számára felügyeleti jelentéseinek adattárház alapú jelentés készítő rendszereinek üzemeltetési feladatainak ellátása

CSATLAKOZZ, HA:

  • SQL nyelv magas szintű ismerete Oracle rendszerben (PL/SQL Developer)

  • Adattárházi technológiai ismeretekkel rendelkezel
  • Felsőfokú informatikai, matematikai, pénzügyi vagy gazdasági végzettséged van
  • Kiemelkedő elemző készséggel, rendszerszemlélettel, analitikus szemléletmóddal rendelkezel
  • A csapatban történő munkavégzés nem okoz gondot
  • Jó problémamegoldó készség, agilitás, terhelhetőség jellemez

ELŐNY:

  • Szakmai angol nyelv ismerete (szóban, írásban)
  • Banki, pénzügyi vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat (minimum 3 éves)

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Megbízható vezetők, segítőkész csapat, családias légkör
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest XII. kerület, Pethényi köz 10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.