Állásajánlat megosztása
Dátum:  2021.10.04.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Irat és dokumentumkezelési munkatárs

A bankszektorban biztos szereplőként komplex pénzügyi szolgáltatásokat nyújtunk, országosan több mint 700 bankfiókkal és digitális felületekkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. A stabilitás nálunk a mindennapi munkában a megbízható, egymásra építeni tudó kollegiális kapcsolatokban is megmutatkozik. Nagymértékben támogatjuk munkatársaink fejlődését: változatos feladatokkal, több szervezeti egységet is érintő projektekkel, állandó képzésekkel.

Egymást segítve közösen oldjuk meg a feladatokat, mert nálunk hagyomány, hogy „Kell egy csapat”! A jövőnk Benned van!

Dokumentum és iratkezelési munkatárs

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomag
  • Utazási költségek részleges megtérítése
  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek, sport csapatok
  • Mentor Programunk, Mentorok segítik a beilleszkedést
  • Takarék Coaching Program segíthet az önfejlesztésben
  • Közösségépítő és online események (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap, Karácsony, Véradás stb.)
  • Kutyabarát Munkahely

FELADATOK:

  • Az érkező küldemények átvétele, illetve a kimenő küldemények átadása a szállítónak
  • Az érkező papír alapú küldemények bontása, szortírozása a megfelelő Irat- és dokumentumkezelési szabályzatban foglaltak szerint
  • A kézbesített, illetve a belső postával érkező iratok érkeztetése, nyilvántartásba vétele a banki dokumentumkezelő rendszerbe, majd szükség esetén átadása a címzettnek
  • A Cégkapura és ERA rendszerekbe érkező küldemények átvétele és továbbítása az érintett területek részére
  • A kimenő levelek nyilvántartása és a postára adás előkészítése.
  • A banki dokumentumkezelő programban iktatott és papír alapon nem továbbított iratok fizikai dobozolása
  • Az archiválandó iratok nyilvántartásának naprakész vezetése
  • Az iratok/dobozok selejtezhetőségének nyomon követése, szükség esetén a selejtezés megszervezése

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú szakközépiskolai, vagy gimnáziumi érettségi
  • Alapszintű informatikai ismeretek: Windows operációs rendszer és Office alkalmazások (beleértve a banki elektronikus levelező rendszert), továbbá a munkakörhöz tartozó banki alkalmazások telepített változatának feladatai ellátásához szükséges készségszintű felhasználói ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Banki operációs területen szerzett gyakorlat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezés gombra kattintva küldje el hozzánk pályázati anyagát Karrier Portálunkon keresztül.