Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.25.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

IT beszállító menedzser

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Új kollégánk feladata, hogy kezeli a bank és az informatikai beszállítók stratégiai kapcsolatát minden olyan projekt és tevékenység esetében, amelyben a beszállító részt vesz

Feladatok:

  • Kezeli a meglévő IT beszállítókat, elkészíti az ajánlatkéréseket, biztosítja, hogy a szolgáltatási szinteket (SLA) folyamatosan figyeljék, valamint a folyamatokat a szerződésekben foglaltaknak megfelelően kövessék
  • Informatikai megrendelések feldolgozása (hardver, szoftver, fejlesztések, stb.)
  • Együttműködik az alkalmazás-fejlesztéssel, a pénzüggyel, az üzleti oldallal és a vállalatfejlesztéssel a beszállítói életciklus minden fázisában
  • Stratégiai szinten kezeli a beszállítói kapcsolatokat
  • Meghatározza, hogy melyek azok a technológiai területek, ahol előnyös lehet külső erőforrások igénybe vétele, ezek használatához ajánlásokat fogalmaz meg
  • Beszállítókkal kapcsolatos döntéselőkészítő anyagokat készít el
  • Rendszeres, részletes vezetői jelentéseket készít a felsővezetés részére a beszállítói kapcsolatokról
  • Folyamatosan ellenőrzi a beszállítók és a piac kapcsolatát, az ár-érték arány folyamatos javításának céljából
  • Összefoglaló jelentést készít a beszállítók teljesítményéről, dokumentálja az esetleges tanulságokat és a folyamatfejlesztési lehetőségeket
  • Tanúsítványok és autentikációs eszközök beszerzése és nyilvántartása

Elvárások:

  • Előnyt jelent főiskolai vagy egyetemi diploma, szaktanfolyam vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Több éves beszállító menedzsment tapasztalat
  • ADM rendszerekkel kapcsolatos munkatapasztalat előnyt jelent
  • Tapasztalat 500M+ Ft feletti szerződések menedzselésében

Olyan kollégát keresünk aki jól kommunikál mind vállalaton belül mind pedig kívül a szervezet minden szintjén, kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezik, jól tárgyal, és előre megtervezi stratégiáit.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.