Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.25.
Város:  Budapest
Vállalat:  MTB Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.

Szenior ingatlan letétkezelési munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

Főbb feladatok:

  • ingatlan befektetési alapok nettó eszközértékének számítása / egyeztetése letétkezelőkkel, számítás közzététele, adatszolgáltatások teljesítése,
  • napi forgalmazási adatok feldolgozása,
  • adásvételi és bérleti szerződések kezelése,
  • rendszeres (havi, negyedéves, éves) díjelszámolások elvégzése és egyeztetése,
  • ingatlanok rendszeres értékelési folyamatában való részvétel,
  • portfóliók ügylet pozícióinak egyeztetése,
  • jogszabályi illetve belső limitek betartásának figyelemmel követése,
  • riportok készítése és ellenőrzése felügyelet / társosztályok részére,
  • pénz- és értékpapír számlák kezelése.

Elvárások:

  • min. 3 éves ingatlan back office vagy letétkezelési területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • ingatlanokhoz kapcsolódó ÁFA szabályok ismerete,
  • egyéb banki rendszerek ismerete (KID, Electra),
  • Clavis RE rendszer, vagy más befektetés nyilvántartó / NEÉ számítást készítő rendszer ismerete,
  • legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • megbízhatóság, precizitás,
  • nagyfokú önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • angol nyelv kommunikációs használata.

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • rendszerfejlesztési / bevezetési tapasztalat,
  • excel makró készítés / adatbázis kezelés,
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • VAP, tőzsdei szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • összetartó, támogató csapat,
  • nagyfokú szakmai önállóság,
  • fejlődési lehetőségek.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.