Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.07.08.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarék Kereskedelmi Bank Zrt.

Hitelkockázati szakértő munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:
• Részvétel a hitelezési folyamatok és termékek fejlesztésében, a kapcsolódó rendszerek, alkalmazások kialakításában és fenntartásában;
• Monitoring folyamat támogatása, adatok biztosítása;
• SLA mérések és hitelkockázathoz kapcsolódó riportok támogatása;
• A hitelezési portfolió adatminőségének folyamatos ellenőrzése, javaslat a szükséges intézkedésekre;
• Kockázatkezeléssel kapcsolatos projektekben való részvétel.

ELVÁRÁSOK:
• Egyetemi, főiskolai végzettség (gazdasági és/vagy informatikai);
• Excel magas szintű felhasználói ismeretek;
• Elemző készség, precizitás;
• Folyamat szemléletű gondolkodás;
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• 2-3 éves banki tapasztalat.

ELŐNYT JELENT:
• Banki hitelkockázat-kezelési, riporting, adatkezelési vagy folyamatfejlesztési területen szerzett tapasztalat;
• Tőkeszámítási szabályozással kapcsolatos ismeretek;
• Access adatbázis kezelésben jártasság;
• VBA ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:
• versenyképes kompenzációs csomag;
• nagyfokú szakmai önállóság;
• fiatalos, dinamikus csapat;
• fejlődési lehetőségek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
• Budapest VIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.