Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hitelgondozási munkatárs - Budapest,12.kerület

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

FELADATOK:

  • Lakossági jelzáloghitelek utógondozása,
  • Megszűnt kölcsönök esetén törlési engedélyek elkészítése a Földhivatal részére,
  • Fennálló tartozás igazolások elkészítése;
  • Hozzájárulás a bankot követő zálogjogi ranghelyre történő további jelzálogjog bejegyzésekhez;
  • Előtörlesztések ügyintézése;
  • Monitoring és általános hitelgondozási feladatok,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség,
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés;
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete,
  • Monotonitástűrés.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Barátságos légkör, elkötelezett, fiatalos csapat,
  • Kellemes és kulturált munkakörnyezet,
  • Szakmai tevékenység átfogó gyakorlása, komplexitás, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Csapatmunka és önálló komplex, felelősségteljes feladatok ellátása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest,  12. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.