Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hitelezési munkatárs

Feladatok :

•Hitelfolyósítást követően, a  hitelgondozás során keletkezett szerződésmódosítások  és rendelkezések ellenőrzése, és a pénzügyi műveletek végrehajtása,

•A minősített hitelkezelési tevékenységgel kapcsolatos rendelkezések (felmondás, követelésértékesítés, stb.) ellenőrzése és végrehajtása,

•A hitelezéshez kapcsolódó (hiteltörlesztések, díjak, átutalások)  pénzügyi és könyvelési feladatok ellátása

•Tájékoztatás és információnyújtás a társterületek felé,

•Adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

•Középfokú közgazdasági/pénzügyi/számviteli végzettség,

•Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés,

•Képesség az önálló, és csapatmunkára,

•MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

•Szakirányú felsőfokú végzettség,

•Banki rendszerek (Bankmaster, FlexCube, SAP, CRAFT) ismerete,

•Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

•Hosszú távú, stabil munkalehetőség

•Barátságos légkör

•Kellemes és kulturált munkakörnyezet

•Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest,  11. Kerület - Infopark