Állásajánlat megosztása
Dátum:  2019.11.28.
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hitelellenőrzési vezető

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több mint ezer bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

·Vállalati folyósítás előtti hitelellenőrzési csoport irányítása, a területen dolgozó munkavállalók felügyelete és vezetése;

·A beosztottakkal kapcsolatos munkaügyi feladatok ellátása;

·Koordinálás és felügyelet a vállalati finanszírozási szerződések, szerződésmódosítások ellenőrzése, a döntésekkel, előterjesztésekkel történő összevetése, eltérések nyilvántartása és monitoringja során;

·Koordinálás és felügyelet a finanszírozási ügyfélkapcsolat teljes futamideje alatt a szerződéskötési-, folyósítási/ igénybevételi feltételek, könyvelési bizonylatok ellenőrzése során;

·Koordinálás és felügyelet a biztosítékok rendelkezésre állásának/ érvényesíthetőségének ellenőrzése során;

·Koordinálás és felügyelet a folyósítást követő hitelgondozási események ellenőrzése, kezelése során;

·A szervezet tevékenységéből adódóan felmerülő változások, új problémák, feladatok megoldása, szükség esetén részvétel a banki szabályzatok véleményezésében;

·Koordinálás és felügyelet a hitelezéshez kapcsolódó speciális biztosítéki számlák pénzmozgásainak könyvelés előtti ellenőrzése során;

·A feladattal járó adminisztráció pontos, precíz elvégzése, az előírt nyilvántartások naprakész vezetése, jelentések megtétele;

·Folyamatos, hatékony együttműködés a bank társosztályaival, a vállalati folyósítás előtti hitelellenőrzési csoport képviselet a társosztályokkal és külső személyekkel történő egyeztetések során.

ELVÁRÁSOK:

·Legalább 5 év szakmai tapasztalat vállalati hitelellenőrzési területen és korábbi vezetői tapasztalat;

·Önállóság, precíz munkavégzés, pontos szövegértés és - értelmezés, fejlett problémamegoldó készség;

·Vezetői és konfliktuskezelői képesség;

·MS Office felhasználói szintű ismeret;

·Proaktivitás, együttműködési készség és felelősségvállalási, döntési képesség.

ELÕNYT JELENT:

·Gazdasági vagy jogi végzettség;

·Komplex vállalati finanszírozási struktúrák ismerete (projektfinanszírozás, egyedi beruházási ügyletek).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.