Állásajánlat megosztása
Dátum:
Város:  Budapest
Vállalat:  Takarékbank Zrt.

Hatósági megkeresés munkatárs

A Takarék Csoport a pénzügyi szolgáltatások piacának egyik legnagyobb szereplője. Több, mint hétszáz bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Célunk, hogy egyre magasabb szintű fejlesztési törekvéseinket kiváló szakemberek támogatásával érjük el. Fontosnak tartjuk a munkahelyi képzések és a szakmai fejlesztés jelentőségét, leendő munkatársainknak kihívásokkal teli feladatokat, és folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk.

A Takarék Csoport új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

  • A beérkező, elektronikus és irat alapú hatósági megkeresések megválaszolása.
  • A külső megkeresések (adatkiadások) adminisztrálása, ehhez kapcsolódó nyilvántartás vezetése.
  • A külső megkereséseket támogató elektronikus rendszer szakszerű használata, a jogszabályi követelményeknek megfelelő módosítások kezdeményezése.
  • A megkeresések jogszerű megválaszolása érdekében kapcsolattartás más szakterületekkel.

AMIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Közép- vagy felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 1 éves banki háttérműveleti, bankfióki vagy egyéb ügyfélkapcsolattartási tapasztalat
  • Banki aktív és passzív oldali termékismeret
  • Önálló problémamegoldó és jó kapcsolatteremtő képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség írásban
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Határidő-tudatosság
  • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Segítőkész, támogató csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, 11. kerület - Infopark

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését a Jelentkezés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát Karrier felületünkön keresztül.